олімпіада

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У II ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ "МЕТАЛОРІЗАЛЬНІ ВЕРСТАТИ ТА СИСТЕМИ"

Запрошуємо до участі у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади "Металорізальні верстати та системи", яка відбудеться 23-24 квітня 2020 року на базі кафедри галузевого машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (аудиторія 1108, навчальний корпус №1). Попередня реєстрація учасників і супроводжуючих осіб здійснюється за електронною поштою pomfto@gmail.com.

Українська

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

 

На кафедрі ПОМФТО з 19 по 21 квітня 2017 року пройшов ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Металорізальні верстати та системи". Усі гості відмітили високу якість організації олімпіади та висловлюють щиру подяку за теплий прийом, незважаючи на складні погодні та економічні умови.

Українська

ІІ тур Всеукраїнської студентської Олімпіади у 2016/2017 навчальному році

Українська

З 19 квітня по 21 квітня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р.

Вітаємо переможців олімпіади

З 7-го по 10-е квітня на кафедрі ПОМФТО проводився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Машинобудування" зі спеціальності "Металорізальні верстати та системи". Вітаємо переможців:

Українська

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Металорізальні верстати та системи"

Українська

З 7.04 по 10.04 відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Металорізальні верстати та системи". Програма олімпіади передбачає виконання  теоретичних конкурсних завдань та практичної роботи зі створення твердотільних 3-D моделей та програмування верстатів з ЧПК. Тематика завдань відповідає програмі підготовки фахівців зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи», зокрема дисциплін:

1.     Металообробне обладнання.