Випускники

 

 

 

 

Яцина Микола Миколайович закінчив у 2006 році Кременчуцький державний політехнічний  університет і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Колісні та гусеничні транспортні засоби» та здобув кваліфікацію наукового фахівця з автомобілебудування. Після захисту кандидатської дисертації у 2015 році було присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук  із спеціальності «Машинознавство». Працює у вищому  професійному  училищі №7 м. Кременчука  заступником  директора з навчально-методичної роботи, інноваційного розвитку та діджиталізації.

 

 

 

 

 

 

 

Дудюк Віталій Олександрович закінчив у 2006 році Кременчуцький державний політехнічний  університет і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Металорізальні верстати та системи» та здобув кваліфікацію інженера-дослідника. Після захисту кандидатської дисертації у 2015 році було присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук  із спеціальності «Процеси механічної обробки, верстати та інструменти». Працює у ТОВ «Санвенмонтаж»  з 2018 року на посаді інженера-конструктора.

 

 

 

 

 

Шеремет Сергій Анатолійович закінчив у 2008 році Кременчуцький державний політехнічний  університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Працює на посаді завідувача відділення механіки і транспорту у ВСП «Шевченківський коледж».

 

 

 

 

 

 

 

Мінько Юрій Васильович закінчив у 2008 році Кременчуцький державний політехнічний  університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Працює на заводі ПрАТ «Кредмаш» в конструкторському бюро на посаді інженер-конструктор 1 категорії. На виробництві з 2008 року

 

 

 

 

 

 

Сереветник Сергій Володимирович закінчив у 2008 році Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні,  меліоративні машини і обладнання" і здобув кваліфікацію інженера-механіка. Працює на заводі ПрАТ "Кредмаш" в конструкторському бюро на посаді інженер-конструктор 1 категорії. На виробництві з 2008 року.

 

 

 

 

 

 

Жовтяк (Ватуліна) Інна Ігорівна  закінчила у 2010 році Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського і отримала повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні,  меліоративні машини і обладнання" та  здобула кваліфікацію магістра з інженерної механіки. У 2014 році закінчила навчання в аспірантурі у КрНУ ім. М. Остроградського. Працює асистентом на кафедрі «Галузеве машинобудування» КрНУ та завершує виконання дисертаційної роботи.

 

 

 

 

 

 

Семко Віктор Леонідович закінчив у 2010 році Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні,  меліоративні машини і обладнання" та  здобув кваліфікацію магістра з інженерної механіки. Працює на ТОВ «Механічно-ремонтний завод» начальник технічного відділу.

 

 

Запорожченко Станіслав Михайлович закінчив у 2012 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Працює на заводі ПрАТ «Кредмаш» в конструкторському бюро на посаді інженер-конструктор 2 категорії. На виробництві з 2012 року.

 

 

 

 

 

 

Гнатенко В’ячеслав Сергійович закінчив у 2012 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Працює на заводі ПрАТ «Кредмаш» в конструкторському бюро на посаді інженер-конструктор 2 категорії. На виробництві з 2013 року.

 

 

 

 

 

Мирний Олександр Олександрович закінчив у 2012 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію магістра з машинобудування. Працює на заводі ПрАТ «Кредмаш» в конструкторському бюро, був на посаді інженера-конструктора, а з 2016 року займає посаду завідувача сектором КБ. На виробництві з 2013 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Котт Костянтин Миколайович закінчив у 2014 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженер-дослідник (машинобудування). Працює на заводі ПрАТ «Кредмаш» в конструкторському бюро на посаді інженер-конструктор 3 категорії. На виробництві з 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

Дульський Олександр Миколайович закінчив у 2016 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Працює на заводі ПрАТ «Кредмаш» в конструкторському бюро на посаді інженер-конструктор 3 категорії. На виробництві з 2016 року.

 

 

 

 

 

 

Некраса Іван Анатолійович закінчив у 2018 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Колісні та гусеничні транспортні засоби» та здобув кваліфікацію магістр з галузевого машинобудування. Працює на заводі ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», служба головного конструктора пасажирських вагонів локомотивної тяги на посаді інженер-конструктор 2 категорії. З 2018 року навчається у Кременчуцькому національному університет імені Михайла Остроградського за освітньо-науковою програмою 133 «Галузеве машинобудування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії).

 

 

 

 

 

 

Калач Ілона Володимирівна закінчила у 2018 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримала повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою (спеціалізацію) «Галузеве машинобудування» та здобула кваліфікацію магістр з галузевого машинобудування. Навчалася за ОПП «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання». З 2019 року навчається у Кременчуцькому національному університет імені Михайла Остроградського за освітньо-науковою програмою 133 «Галузеве машинобудування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії).

 

 

 

 

 

 

Волочай Максим Олександрович  закінчив у 2018 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Галузеве машинобудування» та здобув кваліфікацію магістр з галузевого машинобудування. Навчався за ОПП «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання». З 2019 року навчається у Кременчуцькому національному університет імені Михайла Остроградського за освітньо-науковою програмою 133 «Галузеве машинобудування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії).

 

 

 

 

 

 

Яворський Владислав Ігорович закінчив у 2020 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського зі спеціальності «Галузеве машинобудування» та здобув кваліфікацію бакалавра з галузевого машинобудування. Працює на ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» фахівцем з металообробки.