Всеукраїнський конкурс наукових робіт

1. За результатами II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт» зі спеціальності «Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт», що проводився у березні 2011 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті,  студентка Олейник Світлана Володимирівна отримала диплом I ступеня за I місце. Тема науково-дослідної роботи: «Рзробка асфальтозмішувальної установки безперервної дії». Науковий керівник д.т.н., проф. Маслов О.Г.

2. За результатами II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки "Обробка матеріалів у машинобудуванні", що проводився у  2011 року в Кременчуцькому національному  університеті імені Михайла Остроградського, студентка Тупигина О.А. і студент Миронов Я.В. отримали диплом II ступеня за II місце. Тема науково-дослідної роботи: «Удосконалення лезової обробки твердих сплавів для підвищення експлуатаційних характеристик». Наукові керівники: к.т.н., доц. Федотьєв А.М., ас. Моісеєнко М.С.

3. Студентка Олейник Світлана Володимирівна прийняла участь у II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт» зі спеціальності «Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт», що проводився у березні 2012 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, та отримала диплом II ступеня за II місце. Тема науково-дослідної роботи: «Визначення динамічних навантажень в приводі землерийно-транспортних машин в робочому режимі копання» Науковий керівник д.т.н., проф. Маслов О.Г.

4. За результатами II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки "Обробка матеріалів у машинобудуванні", що проводився у  2012 року в Кіровоградському національному технічному університеті, студент Миронов Я.В. отримав диплом III ступеня за III місце. Тема науково-дослідної роботи: «Удосконалення комбінованої лезової обробки сталей аустенітного класу». Науковий  керівник к.т.н., доц. Федотьєв А.М.

5. Студент Строкань Володимир Анатолійович прийняв участь у II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт» зі спеціальності «Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт», що проводився у березні 2013 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, та отримав диплом III ступеня за III місце. Тема науково-дослідної роботи: «Теоретичні дослідження ротаційного бетонозмішувача примусової дії». Науковий керівник д.т.н., проф. Маслов О.Г.

6. За результатами II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки "Обробка матеріалів у машинобудуванні", що проводився у  2013 року в Кіровоградському національному технічному університеті, студент Кисель Д.М. отримав диплом II ступеня за II місце. Тема науково-дослідної роботи: «Оцінка ефективності шумопоглинання перфорованих стільникових панелей для турбоагрегатів». Науковий  керівник д.т.н., проф. Саленко О.Ф.

7. Студенти Строкань Володимир Анатолійович і Білоус Владислав Володимирович прийняли участь у II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт» зі спеціальності «Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт», що проводився у березні 2015 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, та отримали диплом III ступеня за III місце. Тема науково-дослідної роботи: «Обґрунтування параметрів вібраційного впливу на асфальтобетонну суміш при ущільненні дорожнього покриття». Науковий керівник д.т.н., проф. Маслов О.Г.

 

8. Студент Сітковський Олександр Олексійович прийняв участь у II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт» зі спеціальності «Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт», що проводився у березні 2016 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, та отримав диплом III ступеня за III місце. Тема науково-дослідної роботи: «Розробка вібраційного робочого органу для ущільнення дорожнього покриття». Науковий керівник д.т.н., проф. Маслов О.Г.

 

9. За результатами II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт» зі спеціальності «Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт», що проводився у березні 2017 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті,  студентка Калач Ілона Володимирівна отримала диплом II ступеня за II місце. Тема науково-дослідної роботи: «Створення малогабаритної вібраційної машини для ущільнення бетонних блоків». Науковий керівник д.т.н., проф. Маслов О.Г.

 

 

10. Студентка Калач Ілона Володимирівна прийняла участь у II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування» (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання), що проводився у березні 2018 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури, отримала диплом III ступеня за III місце. Тема науково-дослідної роботи: «Створення вібраційної машини для формування бетонних блоків». Науковий керівник д.т.н., проф. Маслов О.Г.

 

11. Студент Шевчук Олександр Юрійович прийняв участь у II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування» (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання), що проводився у березні 2019 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури, отримав диплом III ступеня за III місце. Тема науково-дослідної роботи: «Теоретичні дослідження одновального бетонозмішувача примусової дії». Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко Ю.С.

 

12. Студент Шевчук Олександр Юрійович прийняв участь у II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування» (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання), що проводився у березні 2020 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури, отримав диплом III ступеня за III місце. Тема науково-дослідної роботи: «Дослідження робочого режиму асфальтозмішувальної установки безперервної дії». Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко Ю.С.