Всеукраїнські студентські олімпіади

За результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», що проводилася 05 – 08  квітня 2016 року в Миколаївському національному аграрному університеті,  студентка Гапон Олена Сергіївна отримала диплом ІІ ступеня за II місце. Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко Ю.С.

За результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом “Машинобудування зі спеціальності “Металорізальні верстати та системи”, що проводилася 20–23 квітня 2016 року в Кременчуцькому національному університету імені Михайла Остроградського,  студент Ковальчук Дмитро Сергійович отримав диплом ІІ ступеня за II місце. Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко О.Ф.

 

 

За результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом “Машинобудування” зі спеціальності “Металорізальні верстати та системи”, що проводилася 19 – 21 квітня 2017 року в Кременчуцькому національному університету імені Михайла Остроградського,  студент Неїжкаша Дмитро Вікторович отримав диплом ІІ ступеня за II місце. Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко О.Ф.

 

За результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»,  що проводилася у квітні 2017 року в Миколаївському національному аграрному університеті,  студент Горшков Антон Олександрович отримав диплом ІІ ступеня, а студент Крамаренко Олександр Олександрович отримав диплом ІІI ступеня за III місце. Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко Ю.С. 

Студент Ткаченко Анатолій Сергійович прийняв участь у II туру Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», що проводилася у квітні 2018 року в Миколаївському національному аграрному університеті, та отримав диплом III ступеня за III місце. Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко Ю.С. 

За результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом “Машинобудування” зі спеціальності “Металорізальні верстати та системи”, що проводилася 18 – 20 квітня 2018 року в Кременчуцькому національному університету імені Михайла Остроградського,  студент Ковальчук Дмитро Сергійович отримав диплом І ступеня за I місце. Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко О.Ф.

 

У командному заліку команда Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського посіла друге місце. 

За перемогу у конкурсі дипломів студентка КрНУ ім. Михайла Остроградського Дудюк Вікторія Олександрівна отримала диплом III ступеня.

 

 

 

За результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом “Машинобудування” зі спеціальності “Металорізальні верстати та системи”, що проводилася 10 – 12 квітня 2018 року в Кременчуцькому національному університету імені Михайла Остроградського,  команда Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського отримала диплом ІI ступеня. Науковий керівник д.т.н., проф. Саленко О.Ф.