РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

На кафедрі ПОМФТО з 19 по 21 квітня 2017 року пройшов ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Металорізальні верстати та системи". Усі гості відмітили високу якість організації олімпіади та висловлюють щиру подяку за теплий прийом, незважаючи на складні погодні та економічні умови.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!

Дипломом І ступеня нагороджується

студент Центральноукраїнського національного технічного університету ШАВАРАТОВ К.В.

Дипломом ІІ ступеня нагороджується

студент Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського НЕЇЖКАША Д.В.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджується

студент Сумського державного університету  ХОЛЯВКА С.П.

У командному заліку  І місце посіла команда Центральноукраїнського національного технічного університету;

ІІ місце - команда Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського;

ІІІ місце - команда Дніпродзержинського державного технічного університету.

Бажаємо всім подальших творчих та наукових досягнень!

Немає коментарів.

Додати новий коментар