Онлайн-лекція стейкхолдера – фахівця з машинобудівного підприємства міста Кременчука

Дунь Сергій Вікторович − фахівець машинобудівного підприємства, к.т.н., технічний директор ПрАТ «АвтоКрАЗ» провів онлайн-лекцію для студентів спеціальності 133 − «Галузеве машинобудування» за темою «Конструкції кузовів вантажних автомобілів». Лекція відбулася 21.01.2021 р.

Під час проведення лекції були присутні студенти різних груп спеціальності 133 − «Галузеве машинобудування», а саме: Чепурний В.В. − студент 2 курсу групи ГМ-19-1; Душкін О.Д. та Стасенко А.Ю. − студенти 3 курсу групи ГМ-18-1; Іванова Я. Г., Коломієць К.Ю. та Скляров В.Д. − студенти 4 курсу групи ГМс-18-2, а також студенти групи ГМ-17-1 − Золотарьов Д.Д., Міщенко Я. О. та Сніщенко Т.Р. Також були присутні студенти інших спеціальностей ІМіТ і  викладачі.

Ця лекція дає практичну підготовку студентам з навчальних дисциплін: «Колісні транспортні засоби», «Конструкція автотранспортних засобів», «Основи ергономіки та дизайну автомобіля» та заохочує студентів до виконання науково-дослідних робіт.

Теги:

Додати новий коментар