Обговорення освітньо-професійної програми на засіданні фокус - групи

09.10.2020 відбулась зустріч викладачів кафедри «Галузеве машинобудування» зі студентами ІI – ІV курсів спеціальності «Галузеве машинобудування», на якій було проведено обговорення освітньо-професійної програми за цією спеціальністю. Висловлені пропозиції, побажання та зауваження здобувачів вищої освіти прийнятті до відома для подальшого використання в освітньо-професійних програмах.

ПРИСУТНІ:

Студенти 2 курсу групи ГМ-19-1: Корінний М.В.; Рубанович В.С.; Геля О.Г.; Жадан Е.І.   Студенти 3 курсу групи ГМ-18-1: Душкін О. Д.; Лисич В. В.; Шмельов Я.В.   Студенти 4 курсу групи ГМс-18-2: Єгоров Д.Г.; Іванова Я.Г.; Коломієць К.Ю.; Скляров В.Д.   Студенти 4 курсу групи ГМ-17-1:Золотарьов Д.Д.; Міщенко Я.О.; Сніщенко Т.Р.

Теги:

Додати новий коментар