18
Лют

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У II ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ "МЕТАЛОРІЗАЛЬНІ ВЕРСТАТИ ТА СИСТЕМИ"

Запрошуємо до участі у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади "Металорізальні верстати та системи", яка відбудеться 23-24 квітня 2020 року на базі кафедри галузевого машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (аудиторія 1108, навчальний корпус №1). Попередня реєстрація учасників і супроводжуючих осіб здійснюється за електронною поштою pomfto@gmail.com.

Українська
24
Кві

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

 

На кафедрі ПОМФТО з 19 по 21 квітня 2017 року пройшов ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Металорізальні верстати та системи". Усі гості відмітили високу якість організації олімпіади та висловлюють щиру подяку за теплий прийом, незважаючи на складні погодні та економічні умови.

Українська
10
Бер

Вітаємо з присудженням наукового ступеня!

Українська

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28.02.2017 року №331 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії МОН щодо присудження наукових звань і присудження наукових ступенів" затверджено рішення спеціалізованої вченої ради К 23.073.02 Кіровоградського національного університету про присудження наукового ступеня кандидата наук зі спеціальності 

Теги: 
9
Бер

ІІ тур Всеукраїнської студентської Олімпіади у 2016/2017 навчальному році

Українська

З 19 квітня по 21 квітня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р.

9
Бер

Вітаємо!!!

Вітаємо Ковальчука Дмитра (4 курс, група МБс-15-3) з призовим 4 місцем за підсумками 17-го щорічного Міжнародного конкурсу студентських робіт на іменні премії Delcam.

Тема роботи: Создание концептуального модульного пневматического привода инвалидной коляски. Наукові керівники: к.т.н. Федотьєв А.М., к.т.н. Яцина М.М., к.т.н., доцент Федотьєва Л.П.  

Українська
Теги: 
14
Лют

Вітаємо!!!

Вітаємо!

Із чудовим днем любові

Щирі сердечні вітання!

Хай буде у житті доволі

І ласки, й ніжності, й кохання!

Українська
Теги: 
30
Січ

Захист наукової роботи студента за обміном

23 січня 2017 року на кафедрі вперше відбувся захист студентської наукової роботи виконаної студентом за обміном Антуаном Шевроном з університету ІСАМ (м. Нант, Франція).

Українська

Сторінки

Підписатися на Кафедра галузевого машинобудування RSS