Захист магістерських кваліфікаційних робіт

Кафедра Машинобудування щиро вітає своїх магістрів з успішним захистом дипломних робіт!

Невизначено
Теги: 

Щиро вітаємо!

Наказом №1166 Міністерства освіти і науки України «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 року № 530» затверджено рішення вченої ради Кременчуцького національного університету ім. М.

Невизначено
Теги: 

Акція „16 днів проти гендерно зумовленого насильства”

В рамках акції „16 днів проти гендерно зумовленого насильства” протягом грудня куратори кафедри машинобудування, у відповідності з планом, провели ряд семінарів та лекцій

Українська
Теги: 

Міжнародне стажування викладачів

Викладачі кафедри машинобудування взяли участь у Міжнародному стажуванні за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних та науково-педагогічних працівників (Польща-Україна), проходження якої підтверджено відповідними сертифікатами, у складі:
 
Невизначено

Опитування з метою визначення певних складових самоосвітньої компетентності майбутніх бакалаврів машинобудівних спеціальностей

 

Невизначено

Відкрита лекція доцента кафедри «Машинобудування» Воробйової Лариси Дмитрівни з навчальної дисципліни «Теоретична механіка»

На кафедрі машинобудування 22 листопада 2022 року доцентом кафедри машинобудування була проведена відкрита лекція з дисципліни «Теоретична механіка» за темою «Складний рух». Були присутні студенти гр. АТ-21-1, ГМ-21-1 та ПМ-21-1 загальною кількістю 22 особи. На лекції були присутні викладачі: проф. Драгобецький В.В., проф. Воробйов В.В., проф. Шаповал А.А., проф. Саленко Ю.С., інженер Наумова О.О. та інші.

Українська
Теги: 

Премія Президента України

Вітаємо старшого викладача кафедри "Машинобудування", к.т.н.  КУЛИНИЧ Вікторію Дмитрівну

Українська
Теги: 

Сторінки