Вітання до Дня науки

Шановні колеги-науковці, вчені, науково-педагогічні працівники, наукові співробітники! Докторанти, аспіранти та студенти!

Українська

ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства»

28.04.2022 відбулось відкриття ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Українська

День пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Сьогодні День пам‘яті про Чорнобильську катастрофу – це нагадування всім, як людство може опинитися на межі життя та смерті. Світ став свідком не тільки масштабної трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя наших земляків – ліквідаторів цієї аварії.

Українська

Вітання з Великоднем

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Кафедра машинобудування щиро вітає з Великоднем – світлим християнським святом!

Українська

Громадське обговорення освітньо-професійної програми 131 - Прикладна механіка (бакалавр)

Громадське обговорення освітньо-професійної програми 131 - Прикладна механіка (бакалавр)

Українська
Теги: 

Сертифікат про акредитацію освітньої програми "Галузеве машинобудування", перший (бакалаврьский) рівень

Вітаю колектив кафедри галузевого машинобудування з успішною акредитацією ОП-бакалавр! Від щирого серця бажаю вам плідної роботи, міцного здоров'я, нових ідей та професійних перемог!

Великий внесок у спільну справу внесли викладачі і співробітники кафедри. Саме Ви забезпечили якісну та безперебійну діяльність університетського комплексу в період роботи експертів. Безумовно, все це сприятливо вплинуло на формування позитивного іміджу кафедри та університету.

О.Г. Маслов

Невизначено
Теги: 

Сторінки