Захист магістерських кваліфікаційних робіт

Кафедра Машинобудування щиро вітає своїх магістрів з успішним захистом дипломних робіт!

Undefined
Теги: 

Щиро вітаємо!

Наказом №1166 Міністерства освіти і науки України «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 року № 530» затверджено рішення вченої ради Кременчуцького національного університету ім. М.

Undefined
Теги: 

Міжнародне стажування викладачів

Викладачі кафедри машинобудування взяли участь у Міжнародному стажуванні за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних та науково-педагогічних працівників (Польща-Україна), проходження якої підтверджено відповідними сертифікатами, у складі:
 
Undefined

Опитування з метою визначення певних складових самоосвітньої компетентності майбутніх бакалаврів машинобудівних спеціальностей

 

Undefined

IEEE IV Міжнародна науково-технічна конференція MEES’22

Співробітники кафедри взяли участь у IEEE IV Міжнародній науково-технічній конференції MEES’22.

Undefined

Міжнародне стажування викладачів

Старша викладачка кафедри машинобудування Кулинич В. Д. завершила програму віртуальної академічної мобільності в рамках міжнародного проєкту dComFra! 

Undefined

Відкрита лекція доцента кафедри «Машинобудування» Пєєвої Ірини Едуардівни з навчальної дисципліни «Опір матеріалів»

19 вересня 2022 року на четвертій парі, в онлайн-форматі пройшла відкрита лекція доцента кафедри «Машинобудування» Пєєвої Ірини Едуардівни з навчальної дисципліни «Опір матеріалів» на тему «Розтяг-стиск» для студентів груп ГМ-21-1 та ПМ-21-1 Навчально-наукового інституту механічної інженерії, транспорту та природничих наук.

Undefined

Pages